Simba na urodzinach w Łodzi

Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS z Łodzi zaprosiło Fundację Simba Friends do wzięcia udziału w obchodach 10-lecia swojej działalności. OPUS jako pozarządowa organizacja wspierająca inne stowarzyszenia i fundacje od 1999 roku prowadzi wiele programów i szkoleń z zakresu pozyskiwania funduszy dla organizacji pozarządowych i innych instytucji non-profit.

Impreza urodzinowa w prawdziwie afrykańskim stylu miała miejsce 18 czerwca. Muzyka z Afryki Zachodniej, grana na bębnach przez zespół City Bum Bum, zdjęcia z Czarnego Lądu rozwieszone na ścianach, makijaże i stroje uczestników sprawiły, że atmosfera była naprawdę gorąca. Jednym z punktów tego wieczoru była też prezentacja działalności naszej Fundacji oraz aukcja okolicznościowych gadżetów, zorganizowana przez OPUS i przeprowadzona mistrzowsko przez Mikołaja ze stowarzyszenia Ja-Ty-My. Dzięki niej zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na realizację projektów pomocowych w Afryce.

Wszystkim uczestnikom imprezy serdecznie dziękujemy za wsparcie działań Fundacji. Szczególne podziękowania kierujemy do Gosi Stępień oraz wszystkich organizatorów i pracowników Centrum OPUS za wyjście z tak szlachetną inicjatywą i zaproszenie nas do wspólnego świętowania Waszych urodzin. Życzymy Wam dalszych sukcesów i zapału do podejmowania kolejnych inicjatyw

 

Więcej informacji na temat działalności Centrum OPUS i 10 urodzin znajdziesz TUTAJ


Jestes

372131

gosciem